Solmed Sp. z o.o. Przychodnia Solec Kujawski

SOLMED SP. Z O.O.

• Przychodnia zdrowia Solmed •

informacje dla pacjentów

Aktualności i informacje bieżące

Nieobecności lekarzy

Przekazujemy informacje oraz daty dotyczące nieobecności lekarzy w przychodni Solmed

Szczepienia przeciw HPV

Program bezpłatnych szczepień przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV dla 12-13 latków.

Badania laboratoryjne

Punkt Pobrań Materiału do badań. Pobieranie krwi i materiałów biologicznych

Plebiscyt

Szanowni Państwo,
Mamy zaszczyt poinformować, iż Pan Jakub Ciesielski w Plebiscycie HIPOKRATES ROKU 2023 w kategorii Stomatolog zajął I miejsce w powiecie bydgoskim oraz II miejsce w województwie kujawsko-pomorskim.

HIPOKRATES ROKU 2023

Jakub Ciesielski – absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Lekarz z powołania. Pomimo młodego wieku posiada obszerną wiedzę teoretyczną i doświadczenie, zdobyte w różnych placówkach medycznych. Pracowity, empatyczny, wykazujący się umiejętnością dobrej komunikacji z pacjentami (szczególnie najmłodszymi). Nie ma dla niego rzeczy nieosiągalnych.
Ceniony za profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Zawsze podchodzi do pacjentów z otwartością i uśmiechem, czym zdobywa ich serca.

Szanowny Panie Jakubie,

jesteśmy dumni, iż mógł Pan reprezentować naszą placówkę w tak znamienitym plebiscycie. Zajęcie I miejsca (w powiecie bydgoskim) i II miejsca (w województwie)  stanowi niebywały sukces, dlatego w imieniu całego zespołu przychodni Solmed pragniemy złożyć Panu serdeczne gratulacje.

Jim Rohn definiuje sukces jako “robienie zwykłych rzeczy nadzwyczaj dobrze”, z kolei Martyna Wojciechowska twierdzi, iż “sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko jest w życiu możliwe”.

Obie sentencje doskonale do Pana pasują.

Życzymy zatem kolejnych sukcesów zawodowych i osobistych, a także dalszego rozwoju i samych radosnych chwil !!!

Zarząd i Pracownicy Solmed Sp. z o.o.

POMOC MEDYCZNA PO GODZINACH
W przypadkach nagłego zachorowania lub pogorszenia stanu zdrowia Pacjent ma prawo udać się do najbliższej placówki. Szczegółowe informacje dotyczące placówek udzielających świadczeń z zakresu Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dostępne są w zakładce: "Dla Pacjentów"
Kliknij tutaj
SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19
Rejestracja na szczepienia przeciwko COVI-19 dostępna jest przez IKP, infolinie pod nr tel. 989 lub za pośrednictwem naszej placówki - tel. 52 387 12 29, 52 387 13 20 lub 52 387 45 13.
SZCZEPIENIA PRZECIW HPV
Od 01.06.2023 r. istnieje możliwość wykonania bezpłatnego szczepienia przeciw wirusowi HPV (ochrona przed rakiem szyjki macicy, nowotworami męskich i żeńskich narządów płciowych ) dziewczynek i chłopców z rocznika 2010 i 2011. Szczegółowe informacje dostępne w Aktualnościach (poniżej).
Previous slide
Next slide

SOLMED Sp. z o.o.

Przychodnia Zdrowia
86-050 Solec Kujawski
Ul. Powstańców 7A

Zadzwoń

Tel. 52 387 12 29 Rejestracja
Tel. 52 387 13 20 Rejestracja
Tel. 52 387 45 13 Administracja

Napisz

solmed@solmed.eu
rejestracja@solmed.eu
kadry@solmed.eu